Poznej svůj kraj - podzim 2015

23. 10. 2015

Poznej svůj kraj

V dnešní době se neučí pouze obyčejným klasickým způsobem, ale také pomocí různých moderních vyučovacích  projektů. Také naše základní škola  se vydala touto novou cestou a učitelé si pro děti připravili první projekt s názvem Poznej svůj kraj. Tento projekt byl realizován formou  výletu po okolí Bezdružic s cílem poznat historii a přírodu našeho bydliště. V pátek 25. září se všechny třídy 2.stupně shromáždily před budovou školy. Pak se rozděleny na skupiny vydaly na cestu po předem určené trase, jejíž cílem byl Ovčí vrch. Tato trasa měřila celkem 12 km.  Cestou jsme plnili některé zajímavé úkoly.  Pak jsme vystoupali na Ovčí vrch, kde jsme odpovídali na závěrečné otázky týkající se tamější historie.  Po krátkém občerstvení jsme se vydali na zpáteční cestu. Za krásného podzimního počasí jsme se vraceli do školy obohaceni o spoustu nových poznatků, ale i zážitků.

7.třída  ZŠ  Bezdružice

Náhledy fotografií ze složky Poznej svůj kraj - podzim 2015