Sport v prvním pololetí školního roku 17/18

Školní sport v prvním pololetí
   Již tradičně se naše škola zapojuje do všech sportovních soutěží pořádaných  Asociací školních sportovních klubů. V prvním pololetí to byla soutěž v přespolním běhu ( o té již bylo na stránkách zpravodaje psáno) a další byly soutěže ve florbale, sportu, který má na škole asi nejvíce příznivců. Do soutěží se zapojila všechna družstva tj. mladší i starší žáci i žákyně. Úspěšnější byly opět dívčí týmy.
   Starší dívky ve složení  Šárka Čapková, Veronika Sulíková, brankářka Veronika Rabadová, Eliška Gerstnerová, Katka Suchánková, Terka Chachulová, Bára Hošková, Adéla Lacinová a Petra Šmídová okres vyhrály, vybojovaly  pohár a zlaté medaile, v kraji jim stupně vítězů unikly o vlásek.
   Mladší dívky ve sestavě:  brankářky Alžběta Coufalová, Rebeka Matilková, Kristýna Wenzlová, Sára Myšková, Katka Urbánková, Sára Szegecsová, Martina Kampfová, Eliška Mudrová, Jana Heská, Veronika Podracká, Markéta Dvorská, Terka Houserová a Kristýna Hošková rovněž okres vyhrály a v kraji ve velmi vyrovnaných a napínavých zápasech nakonec vybojovaly bronzové medaile.
   Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.