Mimořádné opatření

10. 3. 2020

Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo, že počínaje středou 11. 3. 2020 je zakázána osobní přítomnost žáků a studentů na vzdělávání v základním, středním a vyšším odborném školství. Počínaje zítřkem zůstane tedy i ZŠ a ZUŠ Bezdružice pro žáky uzavřena. Vzhledem k tomu, že dosud není jasné, jak dlouho bude toto opatření trvat, sledujte prosím aktuální informace v médiích nebo na našem školním webu: zsbezdruzice.cz. Provoz mateřské školy není zatím omezen.

Toto mimořádné opatření je vydáno v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem s označením  SARS-CoV-2.

V případě, že rodič bude potřebovat potvrdit uzavření školy na formuláři "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření výchovného zařízení (školy)" budeme mu ve škole k dispozici. Formulář žádosti lze získat na webových stránkách MPSV nebo přímo u nás ve škole.

Eva Kalistová, ředitelka školy