Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poděkování akciové společnosti Lesy ČR

7. 2. 2014
ZŠ Bezdružice se přihlásila projektem „Pohybem ke zdraví“ k výzvě akciové společnosti Lesy ČR k poskytnutí sponzorského daru. Projekt si klade za cíl zvýšit podíl žáků základní školy na mimoškolní zájmové sportovní činnosti a rozvíjet dále talent u sportovně nadaných žáků. Naše škola patří dlouhodobě v oblasti sportovní aktivity žáků k nejúspěšnějším v regionu. V poslední době se stále větší oblibě těší poměrně mladý sport – florbal. Při škole již nyní působí několik florbalových kroužků, do kterých je zapojena více jak polovina dětí základní školy. Pravidelně se zúčastňujeme okresních a krajských soutěží všech věkových kategorií. K vrcholu našeho snažení zatím patří účast v národním finále florbalového turnaje ministra školství ČR.
K uspokojení všech zájemců o tuto sportovní mimoškolní aktivitu jsme potřebovali dovybavit základní florbalové náčiní. Zároveň tímto projektem nesledujeme primárně pouze účast na soutěžích a případné sportovní úspěchy, ale co nejmasovější zapojení pokud možno všech dětí do sportovních aktivit.
Náš projekt Lesy ČR a.s. podpořila, a tak jsme mohli zakoupit florbalové hole, míčky i části výstroje. Chtěli bychom akciové společnosti za její podporu poděkovat.